кредит без застави

Кредит без застави та поручителів в наш час — це реально, достатньо лиш звернутись у Credit Plus. У нас є чітко розроблена система позик, що дозволяє видавати великі гроші клієнтам, які не хочуть або не мають можливості ризикувати, даючи під заставу власне майно. Вигідні умови кредитування в даній компанії дають можливість взяти позику усім бажаючим.

Специфіка оформлення кредиту без застави

Якщо вам потрібно взяти борг у Credit Plus, то слід знати, що тут не зважають на особливості кредитної історії та не змушують шукати поручителів. Однак, видаючи кредит без довідки про доходи та без застави у Києві, ми висуваємо ряд інших умов, яких потрібен дотримуватися кожен клієнт:

 • Надання паспорту та ідентифікаційного коду

  Даній організації потрібна базова інформація про вас, саме вона міститься у паспорті. Ви отримаєте свої документи відразу після оформлення кредиту.

 • Постійне проживання в Україні та реєстрація

  Ми надаємо можливість отримати кредит без застави лише громадянам нашої держави. Тому якщо ви проживаєте в Україні з реєстрацією, це значно збільшує ваші шанси отримати згоду на кредитування від нашої фірми.

 • Для пенсіонерів — пенсійне посвідчення

  Це формальна особливість процесу для отримання кредиту без застави та поручителів.

 • Свідоцтва про сплату податку

  Ці документи мають надати громадяни, що є приватними підприємцями. Ми не перевіряємо фінансову історію людини, однак завжди враховуємо, чи сплачує вона податок державі.

Отримати кредит готівкою без застави і поручителів доволі легко, ця процедура виконується без бюрократії та нескінченного збору паперів.

Як відбувається кредитування без застави і поручителів

Перш за все ви повинні прийти у нашу мікрофінансову організацію. З документів слід неодмінно взяти паспорт та ідентифікаційний код. У компанії з вами працюватиме наш спеціаліст, який прийме спеціальну заяву на оформлення кредиту та оформить її. Далі до цієї заяви прикріпляються копії документів та розпочинається процес вирішення питання щодо видання кредиту особі. Все це разом займе не більше 25-30 хвилин. У разі згоди компанії ви зможете отримати кошти відразу.

Слід підкреслити, що при повноцінному сплаченні першого кредиту, ви зможете взяти наступний борг, витративши всього за 5 хвилин. Якщо якісь з ваших питань щодо взяття позик у Credit Plus залишились без відповіді, ви можете задати їх співробітникам даної фірми у будь-який час. Ще один доступний та простий спосіб отримати необхідну інформацію — безпосередньо навідатись до нашої фірми, адже так можна буде відразу й оформити кредит без застави у Києві.

Унікальна можливість отримати кредит без застави

У цьому полягає основна відмінність нашої організації від різних банків — видати кредит без застави для нас не є проблемою. Саме тут можливе дострокове погашення боргу без штрафних санкцій, що є ще однією перевагою діяльності компанії.

Гроші ви можете отримати як у вигляді готівки, так і відразу на банківську карту. Ми діємо оперативно, тому якщо вам терміново потрібна певна сума грошей, звертатися слід саме у Credit Plus. Дістатись до нас можна доволі швидко з будь-якої точки міста, тому варто вам лиш вирішити взяти позику без поручителів і максимум через годину гроші будуть у вас.

Наші контакти
Контактні телефони (згідно тарифів оператора)
044 337 29 28
067 625 02 02
093 625 02 02
095 625 02 02

Електронна пошта:
info@creditplus.com.ua

Час роботи служби підтримки:
Понеділок-п'ятниця з 9:00 до 19:30
Субота-неділя з 10:00 до 18:00